Kolorowe szablony nadruków

W tym miejscu prezentować będziemy nasze kolorowe szablony nadruków.

Aby skorzystać z przygotowanych szablonów, wybierz w panelu klienta opcję „dostosowanie szablonu”. W komentarzu podaj nr projektu którego dotyczy oraz treść, którą mamy zamieścić w szablonie (np. imiona, data). Projekty będziemy dopasowywać indywidualnie, z uwagi na mnogość czcionek i konieczność wizualnego dopasowania do grafiki.

Cena szablonu obejmuje przygotowanie 1 (jednego) wzoru, niezależnie od ilości produktów na których będzie on wykorzystany. Cena ta NIE uwzględnia kosztów nadruku, które są naliczane oddzielnie dla każdego produktu.

Do każdego szablonu mamy także personalizowane, dedykowane, zadrukowane wyklejki. Prezentowane są obok wzoru szablonu.

Edycja szablonów

Dostosowaniem szablonów zajmuje się nasz grafik – nie udostępniamy szablonów w żadnej postaci, gdyż zabrania nam tego umowa licencyjna.

Każdy z tych wzorów ma 2 linie:

  • linia imion: w zależności od długości – pojawią się w jednej lub w dwóch liniach. To czy zostaną połączone „i” czy „+” lub „&” zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
  • linia daty: data może mieć postać np. 01 czerwca 2017 lub 01.06.2017 lub 01/06/2017
  1. Kasia i Tomek
  2. 01.06.2017

lub

  1. Kasia
  2. na zawsze

lub

  1. Chrzest Tomka
  2. 01/06/2017

Zwróć uwagę na duże i małe litery (kapitaliki i wersaliki) – zostaną użyte dokładnie tak jak w przesłanym przez Ciebie tekście! Jeśli nie przekażesz nam wszystkich informacji – szablon zostanie wykonany tak jak na wzorze szablonu.

Przykłady edycji

Wszystkie szablony przygotowane są w tematyce ślubnej, lecz nie ograniczaj się. Nasze szablony są uniwersalne i mogą znaleźć zastosowanie w wielu tematach – nie tylko ślubnych.

 


Nadruk w kolorze jest możliwy tylko z płótnami C33 (wyższa rozdzielczość)  i C12 (trochę niższa rozdzielczość)