Oprawy

Photo Cover: czyli okładka fotograficzna.

Stworzona z pliku graficznego, pełna dowolność wyglądu, gdyż projektujesz ją samodzielnie. Dzięki zaawansowanemu projektowi, można uzyskać wiele ciekawych efektów. Wykończenie matową folią, nadaje bardziej prestiżowy wygląd. Jako jedyna firma w Polsce używamy folii która jest odporna na zarysowania, dzięki czemu książka przez długi czas wygląda estetycznie.p

UWAGA: okładka fotograficzna nie może składać się TYLKO jednolitego tła i napisów – na obu stronach muszą znajdować się zdjęcia. Wiemy, że czarny kolor kochają fotografowie – jednak należy pamiętać o właściwości materiałów- np. folii zabezpieczającej okładkę. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej wyglądają okładki ze zdjęciami na spad czyli na całą stronę. Jest to także najbezpieczniejsze rozwiązanie ze względu na trwałość albumu.
Folia na zagięciach książki, ze względu na naprężenia może odchodzić.

 

Dust Jacket: płótno introligatorskie + obwoluta.

To najpopularniejsze rozwiązanie, dla osób ceniących sobie tradycyjne połączenie klasycznej książki, oraz fotograficznego wykończenia.
Książka oprawiona jest płótnem, na które nałożona została obwoluta. Używamy najwyższej jakości płócien, wyselekcjonowanych i testowanych pod kątem trwałości. Obwoluta może mieć postać paska lub pełnej obwoluty na wysokość książki. Obwoluta jest zabezpieczona folią matową o wysokiej odporności na zarysowania.
dj
UWAGA: obwoluta nie może składać się TYLKO jednolitego tła i napisów – na obu stronach muszą znajdować się zdjęcia. Wiemy, że czarny kolor kochają fotografowie – jednak należy pamiętać o właściwości materiałów- np. folii zabezpieczającej okładkę. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej wyglądają okładki ze zdjęciami na spad czyli na całą stronę. Jest to także najbezpieczniejsze rozwiązanie ze względu na trwałość albumu.

Material: płótno introligatorskie oraz okleiny introligatorskie

Rozwiązanie dla fanów prostoty i minimalizmu. Używamy najwyższej jakości płócien, wyselekcjonowanych i testowanych pod kątem trwałości.

m