Szablony do personalizacji

nadrukiSzablony nadruków

Od 3 lat korzystacie z szablonów nadruków na płótnie z naszej oferty. Przyszedł więc czas na facelifting! Zostawiliśmy 5 najpopularniejszych… i dołożyliśmy 50 nowych szablonów!

Aby skorzystać z przygotowanych szablonów, wybierz w panelu klienta opcję „dostosowanie szablonu”. W komentarzu podaj nr projektu którego dotyczy oraz treść, którą mamy zamieścić w szablonie (np. imiona, data). Projekty będziemy dopasowywać indywidualnie, z uwagi na mnogość czcionek i konieczność wizualnego dopasowania do grafiki.

Cena szablonu obejmuje przygotowanie 1 (jednego) wzoru, niezależnie od ilości produktów na których będzie on wykorzystany. Cena ta NIE uwzględnia kosztów nadruku, które są naliczane oddzielnie dla każdego produktu.

Edycja szablonów

Dostosowaniem szablonów zajmuje się nasz grafik – nie udostępniamy szablonów w żadnej postaci, gdyż zabrania nam tego umowa licencyjna. Szablony od 1 do 30 ze względu na bardziej skomplikowaną formę muszą zostać wypełnione treścią tak jak na przykładzie (rezygnacja z części treści nie jest zalecana). Jeśli w szablonie data wyrażona jest nazwą miesiąca, to taka będzie też na nadruku – pomimo tego że wyślecie datę w formie liczbowej i na odwrót.
(jeśli szablon to 01.06.2017 – wasza informacja w zamówieniu to „01 czerwca 2017” – nadruk będzie miał postać 01.06.2017)

Wzory od 31 do 55 są w pewien sposób edytowalne. Jeśli nie przekażesz nam informacji o ich wyglądzie – zostaną wykonane wg wzoru.

Każdy z tych wzorów ma 3 linie:

 • linia tytułu: mogą pojawić się gwiazdki, krótki tekst (do 15 znaków) lub może zostać usunięta
 • linia imion: w zależności od długości – pojawią się w jednej lub w dwóch liniach. To czy zostaną połączone „i” czy „+” lub „&” zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
 • linia daty: data może mieć postać np. 01 czerwca 2017 lub 01.06.2017 lub 01/06/2017
Przykład jak powinno wyglądać zamówienie, które należy
wpisać w polu komentarz przy pozycji dostosowania szablonu:
 1. NASZ ŚLUB
 2. Kasia i Tomek
 3. 01.06.2017

lub

 1. * * *
 2. Kasia
 3. na zawsze

lub

 1. CHRZEST
 2. Tomek
 3. 01/06/2017

Zwróć uwagę na duże i małe litery (kapitaliki i wersaliki) – zostaną użyte dokładnie tak jak w przesłanym przez Ciebie tekście! Jeśli nie przekażesz nam wszystkich informacji – szablon zostanie wykonany tak jak na wzorze szablonu.

Przykłady edycji

Wszystkie szablony przygotowane są w tematyce ślubnej, lecz nie ograniczaj się. Nasze szablony są uniwersalne i mogą znaleźć zastosowanie w wielu tematach – nie tylko ślubnych.

Przygotowanie własnego nadruku

Możesz także przygotować własny nadruk. Obecnie nadruki wykonujemy bez użycia białego koloru czy też białego poddruku, dlatego też nadruki na czarnych płótnach będą niewidoczne, a kolorowe zalecamy drukować tylko i wyłącznie na jasnych płótnach (c12, C33). Należy także zwrócić uwagę na wielkości drukowanych elementów – płótno nie jest papierem i nie jest w stanie przenieść drobnych elementów. Nasze szablony „kółeczka” mają rozmiar: 11 cm dvd/pendrive, pudełka na zdjęcia, 12,5 cm duże książki (L i XL).
Na płótnach C10, C11, C12 które mają dość gruby splot drobne elementy i litery mogą być niewidoczne. Ze względu ne efekt finalny nie drukujemy także dużych obiektów wypełnionych jednolitym kolorem. Najlepiej sprawdzą się obrysy i kontury.

Zalecamy użycie koloru czarnego (zadruk) oraz białego tła. Plik jpg, pdf, 300 dpi, wielkość okładki (np. 35x 26 cm, 300 dpi).
DVD/Pendrive ma rozmiar 14x14cm. Inne wymiary to wymiary książek (okładek).


Nadruk na płótnach C02, C03, C20 nie jest możliwy.

 


Dostępne szablony (aktualizacja 20.06.2017):