Pocztówki

Ty także lubisz otrzymywać pocztówki? Wydrukuj swoją, w pełni spersonalizowaną pocztówkę ze swoim zdjęciem!Nasz produkt jest idealnym rozwiązaniem do promocji lub jako wsparcie działań marketingowych, a także jako coraz popularniejsze „save the date” czy po prostu zaproszenie. Dla firm pocztówka może posłużyć do promocji nowych produktów czy też jako kartka okazjonalna/świąteczna.  Zamieszczając z tyłu swoje logo lub namiary masz szansę dotrzeć do nowych klientów i rozreklamować swoje usługi. Dla fotografów to idealna okazja by rozreklamować się wśród rodziny swoich klientów lub jej znajomych.  Zaoferuj klientom pocztówkę ze swoim zdjęciem. Np. para młoda może wysłać pocztówki gościom jako podziękowanie za przybycie i dobrą zabawę, a przy okazji pokazać im swoje ulubione zdjęcie z sesji zrobionej przez Ciebie! Rodzice mogą pochwalić się zdjęciem swojej pociechy z sesji noworodkowej lub komunijnej, a narzeczeni mogą zaprosić gości na swój ślub!

Specjalnie dobrany, jednostronnie powlekany papier o niewyobrażalnej gładkości i połysku oraz druk rastrowy to podstawa naszego produktu. Nasza pocztówka wygląda dokładnie tak jak wszystkie pocztówki! Wszystkie pocztówki drukowane są dwustronnie w kolorze. Możesz więc spersonalizować pocztówkę z przodu i z tyłu. Udostępniamy nasz szablon „tyłu” do modyfikacji, celem dalszej personalizacji. Jeśli prześlesz nam tylko przód, z tyłu wydrukujemy plik który jako szablon do edycji (widoczny na zdjęciu poniżej).

Cechy naszych pocztówek

  • specjalny, jednostronnie powlekany papier
  • strona niepowlekana idealnie nadaje się do pisania długopisem, ołówkiem, etc.
  • druk 4+4 czyli druk dwustronny w kolorze
  • możliwość pełnej personalizacji przodu i tyłu
  • udostępniamy nasz tył do modyfikacji (dodania elementów)
  • niski nakład startowy – od 16 sztuk przy 10×15 i 8 sztuk dla 15×21

Formaty

Wymiary brutto (ze spadem)
10×15 – 111×154 mm
15×21 – 154×216 mm
margines: minimum 10mm!

Zamawianie

Zapisz plik jako JPG, sRGB i prześlij do nas. W panelu klienta wybierz odpowiednią pozycję (druk pocztówek) i napisz ile sztuk pocztówek i w jakim formacie zamawiasz. Jeśli chcesz zaprojektować swój własny tył – podpisz nazwy plików “przód” i “tył”. Jeśli nie dołączysz tyłu automatycznie wstawimy nasz tył.

Możesz pobrać szablony z panelu klienta z sekcji download. Znajdziesz tam także nasz tył który możesz zmodyfikować poprzez dodanie swojego loga lub treści.

Korespondencja masowa

Istnieje możliwość zaadresowania kartek poprzez nadruk na tyle oraz wprowadzenie personalizowanej treści. Szczegóły uzgadniane są indywidualnie!

 

Galeria: