Terminy realizacji 2019

Ho! Ho! Ho!


Dodaliśmy nową tabelę pokazującą jakie są szanse na realizacje zlecenia przed świętami  z podziałem na produkty. Dzięki niej masz szansę zorientować się jakie masz szanse na realizacje zleceń przed świętami.
Ostatni dzień wysyłek w naszej firmie to 20.12. Zlecenia wysłane tego dnia mają jeszcze szanse dojść 23 grudnia!

Żeby złożyć zamówienie, zaloguj się do panelu klienta.

 

Wcześniejsza wiadomość na tej stronie:

Czy zauważyliście już że zbliżają się święta? 😛

Przypominamy, że święta to szczyt zamówień w naszej drukarni. W okresie listopad-grudzień wpada nawet 5x więcej zamówień niż średniorocznie dlatego też terminy podane w panelu przestają obowiązywać. Dlatego zachęcamy by nie odkładać zamówień na ostatnią chwilę.

Przechodząc do sedna – poniżej prezentujemy tabelkę, która prognozuje terminy składania zamówień. Są to tylko prognozy, dlatego zastrzegamy, że terminy te mogą być ruchome i w zależności od „fali uderzeniowej” mogą być przesunięte.
Pewne natomiast jest to, że święta będą 24 grudnia (wtorek), natomiast ostatni dzień naszej pracy i wysyłek paczek to 20 grudnia (piątek).

Poniżej przygotowaliśmy tabelę z terminami i opisami:
Termin na 200% bezpieczny – umożliwiający dostarczenie do Ciebie produktu, a w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem ponowne jego wykonanie. Z naszego doświadczenia najczęściej popełniane błędy to zła data personalizacji – więc sprawdźcie 2x zanim puścicie produkt do realizacji J

Termin na 100% bezpieczny – jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, choć w przypadku jakiegokolwiek błędu, nie będzie czasu na poprawkę.

Co się stanie jeśli złożysz zamówienie po tym terminie? Zapewne je wykonamy, tak jak w zeszłym roku i rok wcześniej i jeszcze wcześniej… Zwykle realizowaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy. Jednak składając zamówienia po tym terminie musisz wiedzieć, że nie dajemy 100% gwarancji. Tak na prawdę nigdy nie wiemy ile wpadnie zamówień, nie wiemy kiedy wpadną… klienci potrafią zaskoczyć… Rok temu w grudniu było o 30% więcej zamówień niż rok wcześniej… Tego po prostu nie da się przewidzieć… Dlatego terminy które podaliśmy są to terminy bardzo bezpieczne… a my jak zwykle co roku będziemy cisnąć ile się da by zrobić jak najwięcej 🙂

Termin przyjmowania ekspresów – Zlecenia z dodatkową opłatą za zlecenia ekspresowe.

Termin wstrzymania produkcji – po tym terminie produkcja na dany produkt będzie wstrzymana do końca roku. Możesz składać zamówienia na ten produkt, lecz realizacja tego produktu (jak i całego zamówienia z tym produktem) będzie możliwa dopiero po nowym roku.

*Terminy te zakładają, że maszyny pracują poprawnie, nie nadchodzi plaga grypy czy zima stulecia.