Drogi Użytkowniku,

Korzystanie z serwisu krukbook.pl, oznacza akceptacją warunków zawartych w poniższej Polityce Prywatności.

Firma MaxMax, właściciel serwisu krukbook.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, a aktualna wersja jest zawsze dostępna na stronie serwisu. Kontakt do administratora portalu : poczta@krukbook.pl

Polityka Prywatności obowiązuje każdego użytkownika. Podstawową zasadą jest to, że portal nie udostępnia i nie sprzedaje osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników portalu. Nie dotyczy to sytuacji, w której użytkownik publikuje swoje dane świadomie i udostępnia je w celach kupna/sprzedaży usług.

Dane mogą być udostępnione organom administracji publicznej, upoważnionych do dostępu do nich, na podstawie właściwych przepisów prawa. Aby móc korzystać z części funkcjonalności portalu, konieczna będzie rejestracja, podczas której poprosimy Cię o dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, login i hasło. Udostępnione przez Ciebie dane, są przetwarzane w celach związanych z korzystaniem drukarni, zamawiania produktów, realizacji zamówień jak ich wysyłki, oraz w celach statystycznych i marketingowych.

Zastrzegamy sobie prawo, do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane uzyskaliśmy w związku z działalnością związaną z portalem. Pod tym określeniem rozumiemy, informacje komercyjne oraz niekomercyjne, dotyczące naszych produktów czy Partnerów z którymi współpracujemy. Mając świadomość, iż przesyłki takie bywają uciążliwe, będziemy starać się, by były one jak najmniej odczuwalne. Jeśli nie wyrażasz zgody na takie maile, zapraszamy do odpowiedniej konfiguracji swojego konta. Każdorazowo, także mail będzie zakończony linkiem, umożliwiającym rezygnację z mailingu.

W celu poprawnego działania i umożliwienia swobodnego poruszania się po serwisie, wykorzystujemy pliki cookie, które nie są szkodliwe dla Twojego komputera, dlatego zalecamy aby były włączone w przeglądarce. Zwiększy to, Twoją satysfakcję z korzystania z naszego serwisu. Zabrania się zbierania i gromadzenia danych podanych przez użytkowników, bez ich każdorazowej zgody. Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów, wynikających z niniejszego Regulaminu, jest Sąd właściwy dla siedziby Usługodawcy.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis nie odpowiada, za osobiste opinie i komentarze dodawane przez użytkowników serwisu. Odpowiedzialność za treści zamieszczane w publikowanych tekstach, ponosi jego autor.