Wybraliśmy wiele ciekawych projektów

Szablony do personalizacji

Od 3 lat korzystacie z szablonów nadruków na płótnie z naszej oferty. Przyszedł więc czas na facelifting! Zostawiliśmy 5 najpopularniejszych… i dołożyliśmy 50 nowych szablonów!

Aby skorzystać z przygotowanych szablonów, wybierz w panelu klienta opcję „dostosowanie szablonu”. W komentarzu podaj nr projektu którego dotyczy oraz treść, którą mamy zamieścić w szablonie (np. imiona, data). Projekty będziemy dopasowywać indywidualnie, z uwagi na mnogość czcionek i konieczność wizualnego dopasowania do grafiki.

Cena szablonu obejmuje przygotowanie 1 (jednego) wzoru, niezależnie od ilości produktów na których będzie on wykorzystany. Cena ta NIE uwzględnia kosztów nadruku, które są naliczane oddzielnie dla każdego produktu.

Uwaga!!

Nadruk na płótnach C02, C03, C20 nie jest możliwy.

 

65 szablonów KrukBook
55 czarno białych oraz 10 kolorowych
Dostosowaniem szablonów zajmuje się nasz grafik – nie udostępniamy szablonów w żadnej postaci, gdyż zabrania nam tego umowa licencyjna. Szablony od 1 do 30 ze względu na bardziej skomplikowaną formę muszą zostać wypełnione treścią tak jak na przykładzie (rezygnacja z części treści nie jest zalecana). Jeśli w szablonie data wyrażona jest nazwą miesiąca, to taka będzie też na nadruku – pomimo tego że wyślecie datę w formie liczbowej i na odwrót.
Szablony klientów
ogranicza cię tylko wyobraźnia
Możesz także przygotować własny nadruk. Obecnie nadruki wykonujemy bez użycia białego koloru czy też białego poddruku, dlatego też nadruki na czarnych płótnach będą niewidoczne, a kolorowe zalecamy drukować tylko i wyłącznie na jasnych płótnach (C12, C33). Należy także zwrócić uwagę na wielkości drukowanych elementów – płótno nie jest papierem i nie jest w stanie przenieść drobnych elementów.
Szablony 1-27
nadające się do nadruków oraz graweru
Szablony 28-55
nadające się do nadruków oraz graweru
Szablony kolorowe
nadające się do nadruków na jasnych tkaninach
Co możemy zrobić dla Ciebie

Przygotowanie własnego nadruku

Możesz także przygotować własny nadruk.